Home

نقاشی ساختمان:

برای اینکه منزل یا محل کارتان را نقاشی کنید یا میتوانید از یک نقاش حرفه ای کمک گیرید یا حتی میتوانید با دریافت آموزش های لازم در سطح کیفی پایین تر خودتان اینکار را انجام دهید.

نقاشی ساختمان

در داخل منازل دو رنگ پلاستیک و روغنی پرکاربردترین انواع مورد استفاده در نقاشی ساختمان هستند ولی با توجه به بروز و ظهور رنگهای مدرن هم اکنون یه نقاش گزینه های بیشتری در دست دارد تا از انها استفاده کرده و طبیعتا نتایج حاصل از استفاده از رنگ های مدرن هم تفاوت معناداری با سایر رنگ ها خواهد داشت.

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

گروه ساختمانی شفق

گروه ساختمانی شفق قدیمی ترین مجموعه ارائه دهنده خدمات نقاشی ساختمان در تهران , کرج و شهریار میباشد . این گروه به پشتوانه چندین سال تجربه و کارکردن در مناطق مختلف تهران و کرج در سریعترین زمان پروژه های شما را به بهترین قیمت نقاشی ساختمان و کیفیتی ماندگار و کم نظیر به انجام میرساند.

گچکاری و گچبری ساختمان 

گروه ساختمانی شفق

میان ما و شما فاصله بسیار اندک است و با یک تماس چند ثانیه ای یکی از کارشناسان و نقاشان ما در سریعترین زمان ممکن به محل پروژه شما آمده و آن را بازدید کرده و فرایند قیمت دهی و عقد قرارداد کتبی یا شفاهری همکاری انجام میشود.

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

چرا گروه ساختمانی شفق؟

در بازار رقابتی امروز اگر یک مشتری اقدام به انتخاب یک مجری پروژه یا محصولی میکند بدون تردید با وجود داشتن انتخاب های زیاد اقدام به سنجش تفاوت ها , تمایز ها و مزایای یک محصول یا خدمات میکند و سپس انتخاب میکند . حال اگر یک مشتری نیازمند نقاشی ساختمان و منزلش است چرا نقاشان تهران را انتخاب کند؟

نقاشان تهران 35 سال است که همراه شماست

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشان تهران فقط در سال 95 و 3 ماهه اول سال 96 تاکنون اقدام به اجرای بیش از 1900 پروژه نقاشی ساختمان در تهران کرده است.

نقاشان تهران اکیپ های کاری زیادی دارد و در اسرع وقت کار شما را اجرا میکند.

ما در 7 منطقه تهران نمایندگی فعال داریم : این یعنی سرعت در اجرای پروژه های نقاشی ساختمان و منازل شما

 


 

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

استفاده از رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمانیاز زمانهای دور رایج بوده و عملا خیلی از مردم پروسه نقاشی منزل در در دورنگ روغنی و پلاستیک خلاصه میدانند . ما هم بخاطر قیمت پایین تر هر متر مربع نقاشی پلاستیک ساختمانی بیش از نیمی از پروژه های اجراییمان در همین زمینه بوده است .

مزایا و نواقص نقاشی با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی با رنگ پلاستیک طول عمر پایین تری دارد

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک قیمت مناسبتری از سایر انواع نقاشی دارد

بطور کلی رنگ های پلاستیک خاصیت شستشوی دیوار را ندارند و بسته به کیفیت رنگ شرایط کمی متفاوت تر است

برخی از پروژه های اجرا شده با رنگ پلاستیک:

 

 


Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک چند سالی است که رایج شده و از استقبال خوبی هم بخصوص در بین قشر جوان روبرو شده است . استفاده از رنگ های اکرلیک عموما از ترکیب اکریل با رنگ های روغنی حاصل میشود و در واقع نقاشی ساختمانی با رنگ اکرلیک را میتوان نوعی از نقاشی با رنگ روغن دانست که در ترکیب رنگ از انواع اکریل برای درخشان استفاده میشود .

نمونه کار نقاشی منزل با رنگ اکرلیک : اجرا شده در تهران و کرج

 

 

نقاشی ساختمان مولتی کالر


 

نقاشی ساختمان رنگ روغن

رنگ روغن در مقایسه با رنگ پلاستیک تفاوت های زیادی داره که عمده این تفاوت ها در براقیت , قابلیت شستشو و دوام و عمر بیشتر پروسه نقاشی ساختمانی با رنگ روغنی است . البته استفاده از رنگ های روغنی هم از قدیم در صنعت ساختمان بسیار رایج بوده و امروزه حتی با آمدن رنگ های مدرنی چون مولتی کالر و پتینه و.. باز هم بازار خود را حفظ کرده و همچنان میتوان با اطمینان اعلام کرد که حداقل 30% از کسانی که تصمیم دارند منازل یا محل های کار خود را رنگ آمیزی کنند رنگ روغن را به عنوان گزینه ای ایده آل و مطلوب مدذ نظر دارند.

رنگ روغنی در یک نگاه:

رنگ های روغنی در دو حالت برق و مات قابل استفاده در ساختمان هستند.

رنگ های روغنی کاملا قابل شستشو هستند

نقاشی ساختمان با رنگ روغن هم به صرفه است هم کیفیت, دوام و کارکرد خوبی به شما ارائه میدهد.

نمونه کارهای اجرا  نقاشی ساختمان با رنگ روغن در سال 96 توسط نقاشان تهران

 

 

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

 

نقاشی ساختمان با رنگ روغن استخوانی

رنگ های روغنی استخوانی بخاطر ماهیت روشن بودن و مدرن بودن از بین رنگ های روغن دیگر مورد استفاده بیشتری در رنگ آمیزی ساختمانها در پروژه هایی که گروه نقاشان تهران اجرا کرده است داشته اند .


 

نقاش آماتور یا حرفه ای ساختمان

یک تیم نقاشی ساختمان باید خصوصیات و توانایی هایی داشته باشد تا بتواند پروژه شما را به نحوی احسن به اجرا برساند. تجربه کافی , توانایی فنی لازم و آشنایی با انواع رنگ ها و نحوه ترکیب آنها از مهمترین پارمترهایی هستند که باعث تمایز میان یک نقاش ساختمانی حرفه ای با یک نقاش ساختمان آماتور میشود.

گروهی متشکل از مجرب ترین و حرفه ای ترین نقاشان ساختمان در تهران آماده خدمات دهی به شما برای نقاشی ساختمان در تهران و نقاشی ساختمان در کرج با قیمت های ایده آل و مناسب هستند . 

نقاش حرفه ای ساختمان چگونه کار میکند؟

ا نقاش ساختمان ضعیف به راحتی میتواند هزینه های زیادی را به کرفرما تحمیل کند . پروسه نقاشی کردن و رنگ آمیزی با پارامترهای زیادی سنجیده میشود . که یکی از آنها حفظ بهداشت و تمیزی محیط در پروسه نقاشی کردن میباشد .

پوشاندن روی لوازم موجود در محل نماینگر حرفه ای گری و تمیزی کار یک نقاش است

آری یکی از اصلی ترین تفاوت ها میان  نقاش حرفه ای ساختمان و نقاش آماتور در رعایت پارامترهای پوششی و تمیزی است . یک نقاش حرفه ای قبل از شروع پروسه نقاشی و رنگکاری اقدام به پوشاندن روی لوازم موجود در محل , قرنیزهای ساختمان, پکیج , شوفاژ, آبرگرمکن و کابینت ها میکند در حالی که نقاش آماتور چندان اهمیتی به این موضوع نداده و باعث بروز مشکلات بسیاری در پایان اجرا میشود.

اگر نقاش ساختمانی احتیاج دارید؟

اگر برای بازسازی و نوسازی منازل و ساختمانهای خودتان به نقاش ساختمانی نیاز دارید میتوانید روی ما حساب کنید.

 

 

 

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

در انتخاب نقاش عجله نکنید:

لازم است دقت کرده و در انتخاب نقاش ساختمان عجله نکنید. چرا که عجله کردن در انتخاب نقاش باعث میشود زمان و هزینه های زیادی را به هدر دهید و در نهایت بخاطر عدم دقت در انتخاب نقاش حرفه و کاربلد این شما خواهید بود که متضرر خواهید شد.

نقاش حرفه ای ساختمان را از نقاشان تهران بخواهید

نقاش ساختمان حرفه ای برای نقاشی منازلتان را با با انواع رنگهای روغنی و پلاستیک رنگ بی بو و قابل شستشوی اکریلیک رلوکس و پتینه اجرای بتونه کناف و درزگیری و صاف کردن پانلهای کناف و رنگ آن نصب سنگ آنتیگ باانواع طرح ها و دکوراسیون زیبا برروی دیوار های داخلی  پرداخت دسمزد نقد و اقساط  نقاشی ساختمان با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از نقاشان تهران بخواهید.
نقد یا چک

نقاش ساختمان گلبهار

نقاشی ساختمان با کیفیت متفاوت از نقاشان مجرب در شهر گلبهار با تنوع رنگ واستفاده از رنگ های دلخواه شما  پذیرفته میشود و اجرای انواع رنگ های های ساختمانی پلاستیک ، روغنی ، سیلر کیلر ، کناف کاری ، کنیتکس ، پتینه ، مولتی کالری از بهترین برندها و رنگ روغن طرح کاغذ دیواری و انواع درب های MDF و HDF با کیفیت عالی و تضمینی

نقاش و رنگ کار سوله

نقاشی و تزئینات سوله ها و کارخانه ها در کلیه مناطق کشور اععم از تهران و کرج وو... پذیرفته می شود ، با اکیپ کامل و با سابقه بالا در این کارو توسط  نقاش ساختمان با رنگ و کیفیت عالی پلاستیک با بهترین قیمت از متری 1800ب بالا روغنی از 3500 ب بالا اکرلیک از 4000 تومن ب بالا نقاشی  سوله و کارخانه های شما با انواع رنگ های پلاستیک ،روغنی ، بلکا ، اکرولیک و با اجرای طرح های زیبا و نصب کاغذ دیواری و کفپوش با بهترین کیفیت . 

ارائه انجام کلیه رنگهای ساختمانی، روغنی، پلاستیکی، 

نقاشی ساختمان با قلم مو

امروزه پیش نیاز هرگونه طراحی و اجاد تغییر در دکوراسیون ، نقاشی ساختمان است بطوریکه تمامی موارد تزئیناتی که در مراحل بعد انجام میشود بر روی بستر نقاشی ساختمان ایجاد می شوند . بنابراین اینکه این کار یعنی نقاشی ساختمان بسیار تمیز و حرفه ای انجام شود بسیار مهم است. در ادامه توضیحاتی در این باره میدهیم که شما را با روند و ساز و کار نقاشی ساختمان آشنا می سازد.

نقاشی حرفه ای روی سقف ساختمان ها با قلم مو: از روی پرطره های معروف دنیا

به طرز چشم گیری استقبال و تمایل مشتریان و صاحبان ساختمانها بخصوص در شهر تهران به استفاده از نقاشی از روی پرطره های معرروف جهانی افزایش یافته است.

بر همین اساس گروه نقاشان تهران با استخدام تعدادی از زبده ترین طراحان و کپی کاران پرطره کشور آماده ارائه این خدمات در سطحی حرفه ای و تخصصی به شما عزیزان میباشد.

چرا قلم مو؟

در هر تخصصی نیاز به یکسری ابزار مورد نیاز و ابزار ویژه آن مهارت داریم . به عنوان مثال برای همین نقاشی ابزار های متفاوتی وجود دارد که استفاده از آنها بستگی به محل استفاده دارد. .قلم مو ، غلتک و پیستوله از ابزار آلات نقاشی به حساب می آیند که در ایران رایج ترین آن قلم است و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. ولی آیا نیاز است که با قلم مو نقاشی کنیم؟

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

مزایا و معایب قلم مو:

قلم موها از لحاظ جنس ، اندازه، ضخامت، نوع تار موها، به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام بسته به شرایطی که دارند در موارد خاص خودشان استفاده می شوند. بنابراین باید برای انتخاب نوع قلم مو به نوع رنگی که انتخاب کرده ایم توجه کنیم چون برای هر نوع رنگ ، باید قلم مویی متناسب با شرایط آن رنگ را انتخاب کنیم.این یعنی اینکه نمیتوان از قلم موی رنگ روغن برای رنگ پلاستیک استفاده کرد یا برای جاهایی که محدوده رنگ آمیزی وسیع است از قلم موی باریک استفاده کرد. یکی از معایب قلم مو این است که کاربر باید مهارت استفاده از آن را داشته باشد . به علت تارهای باریک قلم مو و اینکه ممکن است این تارها در هنگام نقاشی رگه هایی را بر روی دیوار ایجاد کند که ظاهر نامناسبی را برای نقاشی در پی خواهد داشت، حتما فرد نقاش باید مهارت استفاده از این ابزار را داشته باشد.

 

 

نقاشی ساختمان در تهران

بهترین و قوی ترین تیم نقاشی ساختمان در تهران , نقاشی ساختمان در شمال تهران و نقاشی ساختمان در غرب تهران آماده اجرای انواع رنگ پلاستیک ، روغنی ، مولتی کالر ، بلکا ، پوشش سلولزی ، کنیتکس ، اکریلیک ، روغنی بی بو ، پتینه ، پیکو کالر ، کامپیوتری ، پلی استر ، اپوکسی ، سیلر کیلر۱- اجرای رنگ آمیزی ساختمان  – نقاشی خانه – آپارتمان – راه پله – پارکینگ – اتاق خواب – اتاق کودک – رنگ کردن دفتر کار۲- اجرای رنگ آمیزی و نقاشی انواع ساختمان مسکونی – اداری – تجاری و دولتی و مکان های عمومی و آپارتمان ها و بیمارستان و ۳- اجرای انواع نقاشی کامپیوتری – رنگینه – پیکو کالر – مولتی کالر – پتینه – کنیتکس – بلکا – رولکس و رنگ و ۴- بازسازی – سنگ کاری – لوله کشی – تزئینات – سیم کابل و ۵- اجرای انواع پوشش صنعتی و سلولزی – کنیتکس – اپوکسی – سیلر و کیلر – نیم پلاستیک میباشد.

قبول سفارشات رنگکاری در همه نقاط شهر تهران و حومه

گروه نقاشان تهران آمادگی دارد در کلیه مناطق شهر تهران و حومه تهران اععم از شهرک های اطراف تهران یا شهرستانهای حومه تهران و اطراف استان تهران پروژه ها و سفارشات رنگکاری ساختمان را قبول کرده و اجرا نماید.

تعداد پروژه های انجام شده در تهران:

نقاشان تهران در سطح شهر تهران و مناطق 22 گانه شهری به همراه شهر ها و شهرک های اطراف تهران مجموعا در سال 95 حدود 1900 پروژه اجرا شده در زمینه نقاشی ساختمان را با موفقیت به اتمام رسانده است که در ادامه برخی از مناطقی که بیشترین پروژه های اجرا شده را بخود اختصاص دادند را میتوانید ملاحضه کنید.

نقاشی ساختمان تهرانسر

منطقه تهرانسر در سال 95 مجموعا 182 بار میزبان اکیپ هایی از نقاشان تهران بوده است . و افتخار داشته ایم در زمینه نقاشی ساختمان در تهرانسر کارنامه قابل دفاع و درخشانی را در سال 95 از خود بر جای گذاریم.

نقاشی ساختمان تهرانپارس

منطقه تهرانپارس از 3 راهی تهرانپارس تا حکیمیه تهرانپارس هم در مجموع در سال 95 بیش از 220 پروژه نقاشی ساختمان در تهرانپارس اجرا شده توسط نقاشان تهران را به ثبت رسانید.

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

نقاشی ساختمانی مدرن در تهران

پروژه هایی که در آنها از رنگ ها و سبک های مدرن نقاشی ساختمانی در تهران در سال 95 اجرا کردیم هم نسبت به سالهای قبلتر روندی رو به رشد داشته و از 82 پروژه در سال 94 به 135 پروژه در سال 95 رسید.

 

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در سال 96 چگونه است؟

قیمت نقاشی ساختمانقیمت نقاشی ساختمان

 

در سال جدید قیمتها تفاوت انجنانی با سال 95 ندارد

و فعلا در ابتدای سال 96 ققیمت نقاشی ساختمان منوال نیمه دوم سال 95 می باشد.

بروز شده : قیمت نقاشی ساختمان در سال 96 با ثابت بودن قیمت رنگ و دستمزد نقاشان اتحاادیه رشد ی  نداشت.

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع و فام رنگ بین 6000 تا 12000 تومان هر متر مربع در سال 95

نقاشی سه بعدی ساختمان و رنگ های جدید

رنگهای ساختمانی جدید عبارتند ازنقاشی ساختمان - رنگ مولتی کالرو رنگ اکریلیک-بی بو (بی بو- رنگهای کامپیوتری) که در این سایت می توانید توضیحات آنها را مطالعه بفرمایید.

لیستهای قیمت را از کارشناسان ما بخواهید.

تعرفه ها و قیمت های نقاشی ساختمان بر اساس نرخ های اعلامی از طرف اتحادیه

جدول راهنمای علائم کاغذ دیواری

17 Feb 2018

جدول راهنمای علائم کاغذ دیواری درصورتی که قبلا چند آلبوم کاغذدیواری را مطالعه کرده باشید، حتما با علایمی در پشت یا روی صفحات آنها مواجه شده اید. این علایم استاندارد، حاوی پیغامی درخصوص جنس، کیفیت و نحوه استفاده از آن کاغذدیواری ها میباشند.    کارکرد نشانه کارکرد نشانه  عدم انطباق دو کاغذ در کنار هم [...]


برای نقاشی آپارتمان 50 تا 100 متری چه رنگ هایی مناسب است

15 Dec 2017

برای نقاشی آپارتمان 50 تا 100 متری چه رنگ هایی مناسب است نحوه ترکیب رنک ها و البته انتخاب رنگ های مناسب با روحیات ساکنان و متراژ آپارتمان نقاشی ساختمان


معرفی ابزارهای کاربردی در نقاشی ساختمان مدرن

19 Aug 2017

ابزار های نقاشی ساختمان مدرن   برای انجام هر كاری، شرایطی لازم است كه تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز آن بخش اصلی محسوب می شوند. در پروژه نقاشی ساختمان نیز مانند هر كار دیگری به لوازم و ابزارآلات مخصوص نیاز دارد ولی سئوال این است كه كدام یك از آن ها برای دستیابی به نتیجه بهتر مفیدتر [...]


تکنیک های رنگکاری ساختمان

13 Aug 2017

تکنیک نقاشی و رنگ کردن  رنگ کردن مبلمان قهوه ایی و تکنیک های نقاشی ساختمان در سایت نقاشی ساختمان متین دریاره رنگ  کردن مبلمان سوالی بدین گونه مطرح شده  با عرض سلام.... من قبل از عوض کردن پیراهن مبل کاور مبل مبلمان خانه می خواستم درمورد تکنیک رنگ کردن مبلمان قهوه ایی به رنگ سفید ومراحلش توضیح بدینلطفا؟ [...]


نقاشی ساختمان تبریز

13 Aug 2017

تعرفه های نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها نقاشی ساختمان با مصالح رنگ به قیمت زیر:رنگ روغنی مترمربع 6000 با رنگ سحر درجه یکرنگ پلاستیک مترمربع 5000رنگ تمام پلاستیک بحریندرب چوبی با چارچوب در رنگ مختلف عددی 50000کاغذ دیواری فقط هزینه نصب هر رول 15000ابزار سقف متر طول 2500لوله های آب و گاز متر طول [...]


نقاشی ساختمان در جردن و الهیه

8 Aug 2017

نقاشی ساختمان جردن: با بیش از 700 پروژه اجرا شده نقاشی ساختمان در جردن و حومه خیابان آفریقا آمادگی داریم تا در سریعترین زمان ممکن خدمات نقاشی ساختمان جردن را برای منازل و دفاتر کار و مراکز تجاری شما ارائه دهیم. کیفیت برتر و رضایت صددرصد مشتریانمان را تضمین خود میدانیم و البته رضایت مشتریان [...]


دیدگاه یک نقاش ساختمان درباره نحوه استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون

8 Aug 2017

صورتی منتشر شده در پنج شنبه, 05 خرداد 1390  دسته: ارگونومی رنگها  بازدید: 2980 رنگ صورتی مطمئن ترین رنگی است که می تواند احساسات مربوط به مهربانی، شفقت، حمایت و ایمان را تقویت کند. خواص روانی مثبت این رنگ آرامش جسمی، پرورش، گرما، زنانگی، عشق، جنسیت و بقای گونه هاست. خواص روانی منفیش هم مهار،احساس ترس، از دست [...]


بررسی جنبه های کلی استفاده از رنگ قهوه ای در نقاشی و دکوراسیون ساختمان

8 Aug 2017

رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی از دیدگاه روانشناسی ، انسان هایی که رنگ قهوه‌ای را دوست دارند ، بطور معمول افرادی ، واقع‌بین ، مسئول و برخی اوقات محتاط هستند . از آنجاییکه این رنگ یادآور عناصر طبیعت (نظیر خاک و چوب) در ذهن انسان است ، تعلق، ثبات و امنیت را در ذهن [...]


رنگکاری ساختمان و ترفندهای ترکیب و استفاده از رنگ های پایه سبز

8 Aug 2017

کاربرد رنگ سبز در دکوراسیون ساختمان رنگ سبز حالت آرام بخشی دارد و به عنوان سمبل شفقت و مهربانی و متعادل بودن روح و روان و رفتار به شمار می رود. رنگ سبز یکی از رنگهایی است که در جهان بیش از بقیه رنگها دیده می شود. رنگ سبز حالت آرام بخشی دارد و به [...]


ایده هایی برای استفاده از رنگ قرمز در نقاشی و دکوراسیون منازل

8 Aug 2017

استفاده از رنگ قرمز در ساختمان رنگ قرمز، رنگ گرمی است که برانگیزاننده هیجانات قوی ، نشانگر عشق، حرارت و به وجود آورنده احساس شور و هیجان است . رنگ قرمز یا سرخ به نهایت روح افزاد و جان بخش است. این رنگ به لحاظ داشتن خصوصیات خود باعث می گردد که چاکراها به حرکت بیفتند. (چاکراها [...]


لیستی از نقاشان ساختمانی

8 Aug 2017

نقاشی ساختمان شبانه روزی نقاشی ساختمان شبانه روزی , روغنی1200پلاستیک800بانظافت 09118882239 77592117 آخرین قیمت را از ما بگیرید آخرین قیمت را از ما بگیرید , نقاشی ، کاغذدیواری ، لمینت , کفپوش وکلیه امورساختمانی(قصر) صدقي 88594028 نقاشی مولتی کالر نقاشی مولتی کالر , شبانه روزی با نظافت , پلاستیک 1000 روغنی 1200 09191194680 ـ 77592878 [...]


تعرفه و قیمت نقاشی ساختمان

31 Jul 2017

قیمت نقاشی ساختمان در سال جدید قیمتها تفاوت انجنانی با سال 95 ندارد و فعلا در ابتدای سال 96 ققیمت نقاشی ساختمان منوال نیمه دوم سال 95 می باشد. بروز شده : قیمت نقاشی ساختمان در سال 96 با ثابت بودن قیمت رنگ و دستمزد نقاشان اتحاادیه رشد ی  نداشت. قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع و فام [...]


سنگ گرانیت

31 Jul 2017

سنگ گرانیت، از جمله زیباترین سنگ های ساختمانی است که در انواع ساختمان ها کاربرد دارد. این سنگ استحکام و سختی زیادی دارد و از بدو تاریخ بشر، در آثار باستانی متعدد استفاده شده است. به دلیل سختی زیاد این سنگ و مقاومت آن در برابر سایش، این سنگ بسیار بادوام بوده و بالتبع هزینه کفسابی [...]


بهترین کفپوش

31 Jul 2017

کفپوش در هر نوع ساختمان، بسته به نوع کاربری، سلیقه، نوع زمین و محل استفاده از کف (آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حیاط، اتق و …) نوعی از کف مورد استفاده قرار می گیرد. این کف در حقیقت به گونه ای انتخاب می شود که بتواند خواسته ها و نیازهایی که از آن محیط انتظار می رود [...]


قیمت مصالح ساختمانی در سال 96

31 Jul 2017

رخ رشد شاخص کل قیمت‌ ‌نهاده‌های ساختمان‌های مسکونی شهر تهران که دربردارنده تغییرات قیمت ۱۵ گروه اصلی مصالح و تجهیزات ساختمانی است، در یک سال ۹۵، معادل ۶/ ۶ درصد نسبت به قیمت مصالح ساختمانی در سال ۹۴، افزایش داشته است که رشد ملایم قیمت‌ مصالح ساختمانی را در بازه زمانی اشاره شده، تایید می‌کند. [...]


تکنیک ها استفاده از رنگ در نقاشی منزل

31 Jul 2017

نقاشی ساختمان، یکی از مهم ترین مواردی است که در دکوراسیون داخلی ساختمان بایستی به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. در حقیقت نقاشی ساختمان، در صورتی که به همراه خلاقیت و ایده ی خوب و مناسب باشد، می تواند سبب ایجاد زیبایی فوق العاده و خیره کننده ساختمان گردد. در این نوشتار می کوشیم تا برخی ایده [...] رنگ مولتی کالر رنگهای جدیدی هستند که حدود ده سالی است در کشور ما در صنعت نقاشی ساختمان کاربرد دارد.

قیمت نقاشی ساختمان

 

Tel:   +98 21 8801 4963

Tel:   +98 21 4403 1871

Mobile:    +98 912 339 0148

با ما تماس بگیرید